Barion Pixel

Karrier lehetőségek

AKTUÁLIS NYITOTT POZÍCIÓINK:

Szívesen dolgoznál egy exkluzív környezetben, ahol megbecsülik a munkádat? Akkor nálunk a helyed!

A Prestige Fitness and Wellness 13. kerületi fitness és wellness központjába keresünk most munkatársat, aki csapatunk tagjaként venne részt a folyamatosan megújuló vendégkör kiszolgálásában.

Legyél részese a dinamikus Prestige Fitness and Wellness csapatának. Jelenleg  keresünk egy szenvedélyes, elkötelezett és szakmailag magas színvonalú személyi edzőt és csoportos óra oktatót, aki csatlakozik hozzánk, hogy segítse Vendégeink céljainak elérését.

Személyi edző pozíció

Mitől leszel jó személyi edző?
  • Szakértő ismeretek a testmozgásról, fitnessről és táplálkozásról.
  • Kiváló kommunikációs és motivációs készségek.
  • Egyéni célkitűzésekhez igazodó edzésprogramok tervezése.
  • Pozitív hozzáállás és a vendégeink igényeinek figyelembevétele.
  • Folyamatosan naprakész a legújabb fitnesz trendekkel és technikákkal.
Elvárások a jelentkezőkkel szemben:
  • Megfelelő szakirányú végzettség (pl. sporttudomány, fitnessz edző).
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat személyi edzőként.
  • Legyél számlaképes.
  • Kitűnő emberismeret és ügyfélorientált hozzáállás.
  • Erős motivációs és coaching képességek.
  • Az együttműködésre való hajlandóság a csapaton belül.
Miért dolgozz Nálunk?
  • Versenyképes jövedelem.
  • Modern, jól felszerelt, 4 szintes edzőterem a legújabb technológiákkal.
  • Lelkes és támogató csapat.
  • Ingyenes parkolási lehetőség, zárt parkoló.
  • Exklúzív munkakörnyezet és vendégkör.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Munka és magánélet egyensúlyának támogatása.

Ha úgy érzed, hogy Te vagy a tökéletes jelölt erre a pozícióra, és szeretnél egy olyan csapat részese lenni, ahol valódi változást tehetsz az emberek életében, akkor várjuk a jelentkezésedet:

SZEMÉLYI EDZŐ LESZEK

Csoportos óra oktató pozíció

Teremedző pozíció

Ha egy olyan cégnél szeretnél dolgozni, ahol:
  • Elismerik a pozíciódat, hiszen Te segíthetsz azoknak a vendégeknek, akik tanácstalanok egy-egy gép használatával kapcsolatban.
  • Van lehetőséged fejlődni, előrébb jutni az eredményes munkavégzés segítségével - személyi edzővé válhatsz, Magyarország egyik legszínvonalasabb edzőtermében!
  • A hobbid lehet a munkád - és ez tényleg igaz! (Ha nem hiszed, olvasd el Yasmin munkatársunk véleményét.)
  • Ha az elvárt munkát magas minőséggel teljesíted, akkor extra pénzzel díjazzuk. Ha mégsem sikerül, segítünk kidolgozni, hogy legközelebb hogyan csináld jól, azért, hogy meglegyen a jutalom!
Mit csinál egy fitness instruktor, teremedző?
  • A teremedző legfontosabb feladatai közé tartozik egy edzőterem felügyelése. Esetünkben ez 2 szintet, területet jelent: kardió és kondi részleg.
  • A gépek rendeltetésszerű használatának ellenőrzése, a balesetmegelőzés és a gépek állapotának megóvása érdekében.
  • Segítségnyújtás a terem vendégeinek a megfelelő edzésekhez.
  • Új vendégek körbevezetése: Mivel rengeteg olyan ember jár edzőterembe, aki még kezdő, vagy csak nincs tisztában azzal, hogyan kell használni az egyes gépeket, így egy teremedző munkája ez esetben mindennél fontosabb.
  • Új és régi vendégek számára állapotfelmérés és testösszetétel elemzés Tanita géppel.
Mit várunk el?
  • Legyél kommunikatív, mert rengeteg vendéggel leszel kapcsolatban napi szinten.
  • Legyél türelmes, ugyanis lehet, elsőre nem érti meg a vendég, amit szeretnél neki mondani vagy mutatni.
  • Legyél sportos, lendületes, hiszen Te leszel az, aki példát mutat.

Teremedző leszek